"ÖÖS ON ASJU" - Öökülma poe avamisüritus 04. -05.juunil Tallinnas, Olevimägi 6.

* Kahel päeval kõik Öökülma tooted koha peal -10%

* Külalisena tutvustab Pippin Stuudio Tartust oma uut ehtekollektsiooni

Eesti ettevõte "Öökülm", kes paljudele on juba silma jäänud kvaliteetsete ja maitsekate linaste kodutekstiilide valmistamise poolest, avab lõpuks ka statsionaarse poekese Tallinna vanalinnas, aadressil Olevimägi 6. Seni on saanud "Öökülma" tooteid osta eri pop-up poodidest Tallinnas ja Tartus ning loomulikult ka e-poest, kuid et oma silm on kuningas ja et oleks koht, kus saaks ikkagi enne ostu sooritamist tõepoolest veenuda, et värv on õige, toode on super ning teenindaja abivalmis ja vajadusel pakendab ka maitsekaks kingituseks, siis just neile ongi see avatav salong - pood mõeldud. 

linane voodipesu öökülm

Lisaks kvaliteetsele, kergesti hooldatavatele linasele voodipesule - padjapüüridele, tekikottidele ning aluslinadele on poes palju ka sellist kaupa, mida varem pole üldse väljas olnud või kui, siis ainult epoes või hoopiski ainult mõnel disainiüritusel. Näiteks käsitööna valmistatud kaunid sisustuspadjad, mida müüme vaid koos 100% suletäidisega sisupadjaga, mis sobivad kasutamiseks diivanil või voodil kaunistuseks, aga tänu tihedale padjasisule on piisavalt tugevad, et sobivad ka selga toetama. 

ÖÖKÜLM sisustuspadjad

Samuti on nüüd võimalik oma silmaga värvide kauniduses ning vahvelrätikute pehmuses veenduda Öökülma poes, koha peal, et siis sobivad endale koju kaasa võtta. Rätikud on valmistatud lina-puuvillasegusest kangast, on ausalt suured, hästi vett imavad, lisaks praktilisusele ka väga kaunid, mis suudavad ilmestada ka tagasihoidlikumaid, minimalistlikumaid pesuruume.

Öökülma linased vahvelrätikud

 

Külalisesinejaks neil kahel päeval Pippin Stuudio

Öökülma ametliku poeavamisürituse puhul on kohale tulnud Tartus tegutsev disainehete stuudio Pippin, kes esitleb oma uut kollektsiooni, mida on võimalik koha peal ka osta.  Märkimisväärne on, et koos Pippini ehetega on kohal ka brändi looja ning disainer Kerli Pajusaar, kes rõõmsal meelel tutvustab ja aitab valida Pippini nii uute kui ka juba mõned aastad poppide ehete hulgast just sobilikumaid. Pippin Stuudio uued ehtesarjad - Lilyel, Tiny ja Twins - on valmistatud puidust ning riputusosa hõbedast. Et ehete valmistamiseks on kasutatud looduslikke materjale, mis oma tonaalsusest harmoneeruvad ka Öökülma tekstiilidega, tasub nii ühe kui teise kaubamärgi austajal kohale tulla ja uusi asju avastada. 

Pippin Stuudio

Ürituse mõlemal päeval on Öökülma kõigile  toodetele kaupluses allahindlus - 10%.

Et kõik soovijad kohale tulla jõuaksid, kes reedel, 04.juunil, kes laupäeval, 05.juunil, on Öökülma pood avatud ka veidi kauem - mõlemal päeval avame juba kell 11.00, reedel ootame teid kuni kella 21ni, laupäeval kuni kella 19ni. Pakume ka karastavaid, rohelisi kihisevaid jooke ning vegansuupisteid.

Olete lahkesti oodatud!