Veebruaris pop-upime Telliskivis - tulge külla!


Veebruaris on Telliskivi Loomelinnaku pop-up poes ruumieksperiment – Öökülma kivipestud linasest kangast kodutekstiilid miksitud Albri industriaalse vaibiga vintage-valgustitega. Esmakordselt on avalikkuse ees ka taimetrükis valminud siidipadjad uuelt brändilt Lupiin.
*
ÖÖKÜLM on Eesti ettevõte, mis disainib, toodab ja müüb kvaliteetsest Euroopa linasest kangast valmistatud kodutekstiile. Värvivalik on lihtne ning inspireeritud Eestimaa loodusest. Tootedisain on minimalistlik, ei midagi üleliigset. ÖÖKÜLMA kodutekstiilid ei ole omaette kunstiteosed - pigem on need interjööris hoomamatuks taustaks - elu on niigi kirju ja askeldusterohke, kodu on koht, kus saab rahulikult olla ja puhata.


ALBRI on kodumaine ettevõtmine, mis sündinud armastusest tööstusdisaini ja valguse vastu. Unikaalsete valgustite baasiks on ehedad ja vanad, ajahambast puretud toorikud, segatuna kokku tänapäevase kvaliteedi ning võimalustega.

Lisaks pop-upis pakkumisel olevatele on ootel veel palju põnevat, mida vastavalt kliendi soovile viimistleda ning kombineerida saab. Valik täieneb ja muutub pidevalt. Igal Albri valgustil on jutustada oma lugu, kõige paremini saab kätt pulsil hoida siin.

 

Albri Vintage

LUPIIN on tekstiilikunstnik / disainer Ülle Saatmäe uus väike vabaaja harrastus, mis ühendab endas tekstiilid, mis trükitud taimedega põhiliselt siidikangale ja fotod, mis inspireeritud sellestsamast taimeriigist. Naturaalses taimetrükis valminud siidikangastest on omakorda saanud erinevates suurustes sisustuspadjad, mis oma koloriidi ja kordumatu tekstuuriga mõjuvad efektselt igas ruumis. 

 

LUPIIN by Ülle Saatmäe

 

Ootame teid Telliskivi Loomelinnaku pop up poes kuni 29.veebruarini, tulge külla!

 

Telliskivi 60a Tallinn

E-R 11-19

L ja P 11-17